Ви є тут

Новини кафедри

Програма фахового вступного випробування «магістр»

Програма фахового вступного випробування при прийомі на навчання для здобуття ступеня «магістр» зі спеціальності  171 «Електроніка» Завантажити

Програма комплексного екзамену з атестації за ступенем "бакалавр"

Програма вступного іспиту до аспірантури

Програма вступного іспиту при прийомі на навчання для здобуття ступеня «доктор філософії» зі спеціальності  105 «Прикладна фізика та наноматеріали» Завантажити

Вітаємо з нагородою на конкурсі педагогічних інновацій

За підсумками конкурсу Сумського державного університету 2017 року Дипломом ІІ ступеня нагороджена педагогічна інновація д.ф.-м.н., доцента, професора кафедри ПФ Однодворець Л.В.«Активні форми та методи інтеграції навчальної і науково-дослідної роботи студентів спеціальності «Електронні прилади та пристрої» в номінації «Інновації в організації студентської наукової діяльності». Вітаємо неодноразову переможницю конкурсу і бажаємо подальших успіхів і досягнень!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

Вітаємо студентів спеціальності «Електронні прилади та пристрої» з перемогою на Всеукраїнському конкурсі
студентських наукових робіт в галузі «Електроніка» (НТУ «Львівська політехніка»): КОВАЛЕНКА О.В. - Диплом І ступеня, наукові керівники: д.ф.-м.н., проф. Проценко С.І.; к.ф.-м.н., доц.Чешко І.В.; ОВРУЦЬКОГО А.С. - Диплом ІІ ступеня, науковий керівник – к.ф.-м.н. Пазуха І.М.; ШУМАКОВУ М.О. – Диплом ІІІ ступеня, науковий керівник – д.ф.-м.н., доц. Однодворець Л.В.

Вітаємо з перемогою на олімпіаді

14 - 17 березня 2017 року у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіада із дисципліни «Фізика», який складалася з двох турів: теоретичного та експериментального.  Студент 2-го курсу  Станіслав Ільїн  (науковий керівник: к.ф.-м.н. Ткач О.П.)  став призером, отримавши Диплом ІІІ ступеню

Вітаємо переможця і його наукового керівника!

БРЕЙН-РИНГ З ЕЛЕКТРОНІКИ

23 грудня 2016 року викладачами і аспірантами кафедри прикладної фізики була організована Міська інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з електроніки серед учнів старших класів шкіл м. Суми і студентів-першокурсників, яка стала вже традиційною. На гру завітали команди учнів КУ СЗОШ №21, №26 і №27 м.Сум та команда студентів І курсу спеціальності «Електроніка». За результатами восьми раундів гри переможцем була визнана команда школи №27. Учасники отримали від організаторів почесні грамоти, призи із символікою СумДУ та солодкі подарунки.

Стаття для ознайомлення

Шановні відвідувачі сайту,

в порядку обговорення і дискусії виносимо вам на суд  працю гіпотетичного характеру провідного фахівця кафедри ЗТФ СумДУ Калашника І.Г. Ваші відгуки послужать нам мірилом  подальшого продовження знайомства вас із подібного характеру працями викладачів та співробітників СумДУ.

Завантажити текст статті

"РОЗУМНІ" ЛЕКЦІЇ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

15 і 16 листопада 2016 року у рамках тижня ІТ-грамотності в школах та гімназіях м. Суми викладачі кафедри прикладної фізики доцент Чешко І. В. і ст. викладач Ткач О.П. відвідали Сумську СЗОШ №15 ім. Д.Турбіна. Для учнів 10-х і 11-х класів були прочитані лекції на теми: «Сучасні носії інформації» та «Робототехніка», проведені бесіди із школярами про переваги навчання в СумДУ.

Публікація статті

Співробітниками кафедри прикладної фізики, її випускниками, які навчаються в аспірантурі Університету ім.Й. Гуттенберга в Німеччині, започаткований цикл робіт стосовно емісійних властивостей наноструктурованих систем. Загальну координацію робіт здійснює  Лауреат нобелівської премії 2007 року, професор Fritz Haber Institute of the Max Planck Society (Берлін, Німеччина) Gerhard Ertl.

Вітаємо із захистом дисертації

ВІТАЄМО МАКУХУ ЗІНАЇДУ МИКОЛАЇВНУ І ЛИТВИНЕНКО ЯРИНУ МИКОЛАЇВНУ з успішним захистом кандидатських дисертацій з фізико-математичних наук. Науковий керівник Зінаїди Миколаївни - д.ф.-м.н., проф.

VIII Науково- методична конференція ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ПОЗААУДИТОРНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ

28 – 29 квітня 2016 року  проведена VIII Науково-методична конференція «Шляхи позааудиторної роботи студентів.

Вітаємо переможців ФЕЕ-2016

20.04.2016 р. відбулася Науково-практична конференція ФЕЕ - 2016. Переможці у секції "Електронне приладобудування": 1-місце–Шумакова Марина, магістрант, гр.ЕПм-51; 2-місце–Наконечний Сергій, студ.гр. ЕПс-52; 3-місце–Томашевський Євген, студ. гр.ЕПс-52 і Овруцький Олексій, студ.

Участь у семінарі

19 квітня 2016 року викладачі кафедри ПФ Однодворець Л.В. і Шумакова Н.І. взяли участь у Навчально-методичному семінарі СумДУ "Інноваційні підходи до організації наукової діяльності" та представили доповідь "Науковий семінар студентів". Запропонована інноваційна форма роботи із студентами була нагороджена у 2016 році Дипломом ІІІ ступеня на конкурсі СумДУ "Педагогічні іновації".

Перемога в олімпіаді з фізики

05 квітня 2016 року у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені І.Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіада із дисципліни «Фізика». Студент 1-го курсу  Станіслав Ільїн  (науковий керівник: к.ф.-м.н. Ткач О.П.)  зайняв 4-е місце і отримав Диплом «За оригінальне розв’язання задач». Вітаємо переможця!

Сторінки